Přejít k hlavnímu obsahu

Pekárny a cukrárny Klatovy a.s. jsou jedním z výrobců pekařských výrobků a lineckého pečiva v západních Čechách.

KVALITA NA 1. MÍSTĚ

Každým rokem úspěšně obhajujeme certifikát kvality IFS. Tento certifikát dokládá, že naše společnost má správně nastavená a fungující pravidla ve výrobním procesu. Toto je dobrý signál pro odběratele a spotřebitele, výsledkem jsou bezpečné a kvalitní potraviny.

ZAMĚSTNANOST V REGIONU

Díky našim zaměstnancům si region západních Čech pochutnává denně na čerstvém pečivu. Patříme mezi stabilní zaměstnavatele regionu. Ve společnosti nalezne uplatnění přes 250 zaměstnanců. Myslíme i na budoucnost pekařského a cukrářského oboru, každý rok umožňujeme studentům Střední školy zemědělské a potravinářské Klatovy praktickou výuku tříletých učebních oborů pekař a cukrář.

ČESKÝ VÝROBCE

Jsme český výrobce a české výrobce i podporujeme. Přes 70 % našich surovin pochází z Čech. Máme zásluhu na snižování nezaměstnanosti v regionu a přispíváme i k celkovému přínosu pro naši ekonomiku. Daně, zdravotní a sociální pojištění za firmu i zaměstnance odvádíme v České republice.

PŮSOBENÍ NA TRHU

Sídlem naší společnosti je "brána Šumavy" Klatovy a čerstvým pečivem denně zásobujeme regionu Klatovy, Sušice, jižní Plzeňsko, Domažlice a jihozápadní Čechy. Výrobní závod pekárny byl dokončen dne 3.3.1985. Od té doby prošla celá firma úpravou a modernizací výrobních prostor. Nelze opomenout výstavbu automatické linky na výrobu lineckých rohlíčků, které se staly mezi spotřebiteli velmi oblíbené a vyhledávané.

ZODPOVĚDNÁ FIRMA

Myslíme na naši přírodu tím, že jsme zapojeni do Systému sdruženého plnění EKO-KOM. I díky naší firmě mohla být vybudována dostupná sběrná síť na třídění papírů, plastů, skla a nápojových kartonů.V rámci regionu podporujeme různé neziskové organizace, podílíme se sponzoringem na pořádání různých kulturních a sportovních akcích.

OZNAMOVÁNÍ PROTIPRÁVNÍHO JEDNÁNÍ